GIN-CHIA żeń-szeniem i szałwią argentyńską 100 tabl

76,00 zł
Produkt ten to wyjątkowo udane połączenie dwu energodajnych ziół ze Starego i Nowego Świata - żeń-szenia i szałwi argentyńskiej zwanej Golden Chia. To znakomity sposób na szybkie dodanie sobie sił życiowych wprost z naturalnych żródeł. Pomaga w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, w stanach wyczerpania i osłabienia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!
Już od wieków ludzie poszukiwali roślin, których spożywanie miało w szczególny sposób dodawać im energii i sił życiowych. Historia takich naturalnych odkryć sięga prawdopodobnie początków istnienia gatunku ludzkiego. Czyżby miało to oznaczać, że nawet nasi prehistoryczni przodkowie miewali takie chwile, w których odrobina naturalnej stymulacji sił życiowych była bardzo pożądana?

Jedno można powiedzieć na pewno: my, ludzie współczesnej cywilizacji, potrzebujemy tego typu wzmocnienia jeszcze bardziej niż kiedykolwiek przedtem i najlepiej, jeśli w tym celu sięgamy do naturalnych źródeł.

Znakomitym rozwiązaniem jest czerpanie energii i witalności ze specjalnie dobranych ziół, takich właśnie jak połączone w Forever Gin-Chia szałwia argentyńska i żeń-szeń.

Żeń-szeń znany jest w kulturze europejskiej od dawna, jego sława przywędrowała do nas już przed wiekami z Dalekiego Wschodu. Równie imponującą historię ma szałwia argentyńska (zwana także kolumbijską lub po angielsku Golden Chia) wśród dawnych plemion indiańskich na kontynencie amerykańskim. O atrakcyjności tego ziela niech świadczy fakt, że bardzo szybko zaczęli go używać misjonarze, którzy przyciągnęli na nowo odkryte ziemie w ślad za zdobywcami.

Forever Gin-Chia to wyjątkowo udane połączenie dwu energodajnych ziół ze Starego i Nowego Świata. To znakomity sposób na dodanie sobie sił życiowych. Forever Gin-Chia to naturalna energia życiowa i witalność wprost z naturalnych źródeł!

Zastosowanie:
  • Wzmacnia organizm w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego
  • Pomaga podnosić odporność na infekcje
  • Szczególnie przydatne w stanach zmęczenia i wyczerpania
  • Działa uspokajająco, ale nie usypiająco
  • Szczególnie przydatne w stanach zmęczenia i wyczerpania.

Zawartość netto;100 tabl.

Producent;Forever

715
2 Przedmioty