MORSZCZYN pęcherzykowaty pocięty 120g

11,00 zł

Skład: plecha morszczynu 100%

 

Morszczyn z dobrym skutkiem jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego i miażdżycy. Ponieważ poprawia przemianę materii jest doskonałym preparatem odchudzającym. Jod poprzez stymulację tarczycy przyśpiesza spalanie kalorii.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

Morszczyn z dobrym skutkiem jest stosow

any w leczeniu nadciśnienia tętniczego i miażdżycy. Ponieważ poprawia przemianę materii jest doskonałym preparatem odchudzającym. Jod poprzez stymulację tarczycy przyśpiesza spalanie kalorii. W wyniku wielu eksperymentów przeprowadzonych w ciągu ubiegłego wieku, lekarze zauważyli, że ludzie przyjmujący jod szybko chudną. Ze względu na właściwość pęcznienia kwasu alginowego, co sprzyja efektowi przeczyszczającemu, stosowany jest jako dodatek do mieszanek i preparatów regulujących wypróżnienia. Ponadto preparaty z morszczynu służą profilaktycznemu uzupełnianiu mikroelementów w diecie.

Ze względu na zmienność składu surowca i zawartości jodu, stosowanie morszczynu w niedoczynności tarczycy nie jest wskazane, może przy przedawkowaniu wywołać niepożądane objawy nadczynności tarczycy.

Morszczyn przyspiesza przemianę materii, zapobiega arteriosklerozie. Polisacharydy mają działanie przeczyszczające.

 

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia!

 

SPOSÓB PARZENIA
2-3 g (1 łyżeczkę) zalać przegotowaną wodą o temperaturze 96 st. C. Parzyć 10-15 minut pod przykryciem. 


MINERAŁOWA KĄPIEL Z MORSZCZYNEM

  • 20-50g morszczynu pęcherzykowatego
  • muślinowy lub bawełniany woreczek

Wsypać do woreczka lub bezpośrednio do wanny wypełnionej gorącą wodą płatki morszczynu pęcherzykowatego. Wejść do wanny. Łagodnie ściskać woreczek i myć nim całe ciało. Kąpiel taka jest bardzo relaksująca dla ciała i duszy. Morszczyn pęcherzykowaty zawiera wszystkie minerały, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, posiada właściwości odżywiające skórę, jak również właściwości łagodzące bóle mięśni i stawów. Skóra po kapieli jest znakomicie nawilżona i ujędrniona.

ZAwartość netto:120g

Dystrybutor: NatVita

756