RESWERATROL / RESVERATROL 100mg - SWANSON [ 30kaps. ]

19,00 zł

Resveratrol wpływa na prawidłową funkcję układu krążenia, nazywany jest pigułką młodości i długowieczności.
Resweratrol jest polifenolem o budowie stylbenu, występuje w winogronach, głównie w ich skórce, i jest składnikiem szczególnie wzbogacającym czerwone wino, ponadto występuje w rdeście japońskim, owocach morwy, czarnej porzeczki, orzechach ziemnych

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

Resveratrol wpływa na prawidłową fun

kcję układu krążenia, nazywany jest pigułką młodości i długowieczności.
Resweratrol jest polifenolem o budowie stylbenu, występuje w winogronach, głównie w ich skórce, i jest składnikiem szczególnie wzbogacającym czerwone wino, ponadto występuje w rdeście japońskim, owocach morwy, czarnej porzeczki, orzechach ziemnych.
Resweratrol jest jedną z najlepszych roślinnych tarcz ochronnych dla naszego organizmu. Początkowo podkreślało się głównie jego działanie antyoksydacyjne. Jest to jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, czyli substancji neutralizujących wolne rodniki. Jego zdolności do wychwytywania lub hamowania powstawania wolnych rodników są o wiele większe od antyoksydacyjnych zdolności witamin A, C i E. Naukowcy są zgodni, że te niepozorne, wydawałoby się, cząsteczki powodując proces utleniania komórek, odpowiadają za procesy starzenia się tkanek i za wiele chorób między innymi choroby nowotworowe i choroby układu krążenia.
Dotychczas przeprowadzone badania wykazały, że resweratrol działa przeciwmiażdżycowo na naczynia krwionośne – zapobiega utlenianiu lipidów LDL (tzw. złego cholesterolu) oraz ich wnikaniu do ścian naczyń. Dba tym samym o dobrą formę całego układu krwionośnego.Ma również bezpośredni wpływ na nasz narząd wzroku. Zdaniem wielu autorów, spożywanie umiarkowanych ilości wina czy żywności bogatej w resweratrol może chronić przed ryzykiem rozwoju zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem.Odkryto również, że związek ten ma działanie antymutagenne (neutralizuje działanie substancji kancerogennych- rakotwórczych) i zmniejsza tempo rozwoju nowotworu. Badania wykazały, że blokuje białka komórek nowotworowych, które osłabiają skuteczność chemioterapii i może w niektórych przypadkach prowadzić do samoczynnego obumierania zmutowanych komórek nowotworowych.Resweratrol zapobiega przedwczesnemu starzeniu się organizmu, w efekcie czego jest to najlepszy w tej chwili związek z grupy anti-aging. Zmniejsza tempo rozpadu włókien kolagenowych w skórze, ścięgnach i więzadłach stawowych, wpływając na lepsze funkcjonowanie stawów.
Skład:
Resweratrol, otoczka kapsułki: żelatyna,substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu.
Dawkowanie :
1 kapsułka dziennie.
Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zróżnicowanego sposobu żywienia.
Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, niedostępnym dla małych dzieci.
Opis właściwości preparatu ma charakter informacyjny.
Produkt nie jest lekiem i nie zastępuje leczenia prowadzonego przez lekarza.
Dystrybutor: Swanson

Zawartość netto: 30 kapsułek

893
1 Przedmiot