Kolagen NCN + witamina C 100 g (rodzina)

40,00 zł

To w 100% naturalny łatwo przyswajalny kolagen rybi zgodny w 80% z DNA człowieka.

Producent: Number One Implau AG Szwajcaria

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

Kolagen, ze względu na swoje właściwości w organiźmie określany jest... BIAŁKIEM MŁODOŚCI. Odgrywa strategiczną rolę wpływając na wiek biologiczny organizmu. Odpowiada za jego młody wygląd, witalność, odporność, jędrność skóry, szybkość regeneracji, samopoczucie czyli wpływa na długowieczność.

Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego i 70% masy baiłek w skórze każdego człowieka. Zawiera wyjątkowy skład aminokwasów – duży udział glicyny i proliny. Jest budulcem: skóry, kości, stawów, ścięgien, chrząstek, oka, organów wewnętrznych oraz naczyć krwionośnych.

Jest podstawowym budulcem tkanki łącznej organizmu, która decyduje o wszystkim co jest związane z dobrą kondycją. Tkanka łączna spełnia rolę rusztowania dla komórek ludzkiego organizmu, jak szkielet dla ciała i to sprawia, że kolagen jest najważniejszym białkiem organizmu człowieka.

Wymiana kolagenu w pełnym wymiarze odbywa się naturalnie tylko do około 25 roku życia. Po 25 roku życia proces rozpadu włókien kolagenowych jest szybszy od ich produkcji, czego efektem jest rozpoczęcie procesów starzenia nie tylko skóry, ale i organów wewnętrznych człowieka. Kolagen ulega procesowi starzenia i podlega wymianie przez całe życie, im organizm starszy tym więcej kolagenu ulega degradacji.

KOLAGEN NCN

to najczystsza postać kolagenu rybiego w proszku dostępna na polskim rynku. Inne dostępne na rynku kolageny (syntetyczne, wołowe, wieprzowe, drobiowe) są dużo gorzej przyswajalne, a tym samym nieporównywalnie mniej skuteczne, niż proponowany przez nas, naturalny rybi kolagen.

KOLAGEN NCN posiada największą zawartość czystego łatwo przyswajalnego kolagenu rybiego. Opakowanie zawiera – 93 g (93 000 mg) lub 88 g (88 000 mg) czystego białka. Tylko tak duża ilość kolagenu w dawce dziennej 6,6 g (6 600 mg) lub 6,3 g (6 300 mg), niespotykana i największa zarazem na rynku Polskim, jest naprawdę skuteczna i jest w stanie przynieść oczekiwane i zauważalne efekty już w ciągu 30 dni. 

1103