D-mannoza proszek 50g - suplement diety 50g

69,00 zł

D-mannoza odbudowuje florę bakteryjną, wspomagając funkcjonowanie układu moczowego.

Polecana jest każdej kobiecie. 

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

D-mannoza to rzadki cukier, obecny w owocach w naturalnej postaci. D-mannoza to naturalny ekstrakt monosacharydu, uzyskany z różnych gatunków drewna użytkowego w procesie elektromagnetycznego rozdzielania sfermentowanego cukru w kolumnie jonowej.

Niewielkie ilości tej substancji występują w owocach, takich jak ananas i żurawina. Często pojawiają się w kombinacji z innymi składnikami w wielu artykułach spożywczych, np. karagenie i stabilizatorach.

Jest czystą substancją prostą, naturalną, posiada niepowtarzalne właściwości zdrowotne – reguluje i wspomaga pracę pęcherza moczowego.

Jest skutecznym uzupełnieniem diety, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

Niewielka część d-mannozy ulega w organizmie przemianie materii, większa część zostaje bezpośrednio wydzielona do moczu, gdzie działa wzmacniająco na pęcherz moczowy.

W moczu bakterie E.coli łączą się natychmiast z d-mannozą w reakcji biochemicznej, a przy oddawaniu moczu zostają wydalone z organizmu.

 1/2 miarki
UT-PRO™ D-mannoza1,25g

Skład: D-mannoza.

SPOSÓB UŻYCIA: 1/2 miarki wymieszać z wodą lub ulubionym napojem (nie kwaśnym) raz dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:50g

Dystrybutor:Swanson

1167