NucleVital Q10 /60 kapsułek/

149,00 zł

Polecany do utrzymania prawidłowej budowy, funkcjonowania i ochrony skóry oczu, mózgu, mięśni, w tym mięśnia sercowego i układu krążenia, układu pokarmoweg

o oraz do utrzymania prawidłowej budowy kości, włosów i paznokci. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

To naturalna kompozycja składników, które uzupełniają codzienna dietę w substancje budulcowe systemu antyoksydacyjnego i energetycznego, niezbędne organizmowi człowieka do prawidłowej budowy i funkcjonowania tych systemów. Informacja o zapotrzebowaniu na te składniki zapisana jest w genach. NucleVital®Q10COMPLEX to źródło substancji budulcowych i prekursorowych genetycznych systemów antyoksydacyjnego i energetycznego organizmu człowieka: SIRT, telomery, BDNF, SOD, system biologicznej odnowy komórkowej oraz wytwarzania energii ATP.  Każdy proces energetyczny zachodzący w organizmie człowieka do prawidłowego przebiegu wymaga odpowiedniej osłony antyoksydacyjnej. Najskuteczniejszą osłonę zapewniają prawidłowo zbudowane wewnętrzne genetyczne systemy antyoksydacyjne organizmu człowieka. Do prawidłowej budowy i działania systemów antyoksydacyjnego i energetycznego organizmu człowieka niezbędny jest najwyższej jakości budulec w odpowiedniej ilości. Efekty jakie powstają w wyniku prawidłowego działania tych systemów, inaczej są nieosiągalne.

Sposób użycia:
Kapsułki spożywamy 30 minut przed bądź 1,5 godziny po posiłku, tak aby umożliwić najlepsze wchłanianie substrancji aktywnych. W stanach szczególnego zapotrzebowania zaleca się podwojenie dziennej porcji. Dobroczynne działanie kompleksu substancji jest widoczne dopiero po parotygodniowym okresie zażywania - po osiągnięciu fizjologicznie optymalnego stężenia. 

Zawartość : 56 kapsułek

Producent : Marinex International

1682
2 Przedmioty