Ziołowe świece Indian Hopi - Adam Wiśniowiecki - 3 pary

29,00 zł

Świecowanie ucha to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi. Daje fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszu i zatok.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

Świecowanie ucha to naturalny zabieg wzorowany na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi. Daje fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszu i zatok.

Wskazania:
* usuwanie nadmiaru wosku z uszu,
* podrażnienie uszu lub zatok,
* efekt uśmieżający w przypadku drażliwości lub stresów, 
* dzwonienie w uszach,szumy,
* regulacja ciśnienia przy bólach głowy, migrenach i zapaleniach zatok oraz nieżycie nosa, 
* lokalna aktywacja limfy i procesów metabolicznych,
* nadmierna pobudliwość nerwowa, 
* nerwice narządowe tzw.wegetatywne rozładowanie stresu i wzmożonego napi??cia mięśniowego, 
* regulacja i usprawnienie krążenia energii życiowej, 
* relaks, 
* odprężenie szczególnie przed snem.

Skutki zabiegu - JAK DZIAŁA ŚWIECOWANIE:

Podczas spalania się świecy wytwarza się podciśnienie w kanale usznym. Powstaje ono na skutek tzw. efektu komina i prowadzi do do­strzegalnej regulacji ciśnienia zatok i błony bębenkowej. Ponad 90% pacjentów opisuje obniżenie ciśnienia i "lekkość" - odczucie w okolicach uszu i głowie jako początkowy efekt zabiegu. Ciśnienie krążące (tzw. prąd ciśnienia) dostarcza stężoną parę olejków, wzbogaconą ziołowymi substancjami do wnętrza ucha. W wyniku tego następuje efekt uzdrowienia podrażnionych stref. Co więcej, działanie prądu podciśnienia, wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha. Podczas procesu spalania, nagrzewająca się blaszka przenosi łagodny, uspokajający prąd ciepła i olejków ziołowych do wnętrza ucha. Lokalnie dostarczane ciepło powoduje stymulację obwodowego ciśnienia krwi, które wzmacnia immunologiczny system obrony danego miejsca oraz zwiększa częstość krążenia limfatycznego. Ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha i powoduje prawidłowy obieg energii, działa na zakończenia nerwów oddziałując na mało dostępne części układu słuchu . Cały ten proces jest przyjemny i skuteczny.

Zasady i częstotliwość wykonywania zabiegów:

W celu zapewnienia właściwego procesu leczniczego wskazane jest wykonania trzech zabiegów w ciągu tygodnia.

Podstawową zasadą jest wykonanie zabiegu na obu uszach, gdyż zabieg wyrównuje ciśnienie i chociaż może być chore tylko jedno ucho, to wykonujemy zabieg na obydwu. Zabiegi powtarza się co 2 dni stosując zasadę trzech zabiegów w tygodniu: zabieg, dwa dni przerwy, zabieg, znowu dwa dni przerwy i trzeci zabieg. Robi się tak dlatego że zabieg uzdrawiania za pomocą świec Indian Hopi jest zabiegiem delikatnym, ale o wydłużonym działaniu nie ma więc potrzeby wykonywać go codziennie (chyba że w ostrych przypadkach). Dajemy czas aby pozostałe w uchu substancje wykonały swoją pracę. Czas ich działania jest co najmniej dwudniowy i dopiero po tym czasie wskazane jest wykonywanie kolejnego zabiegu. Schorzenia takie jak katar czy inne drobne sprawy usuniemy pierwszą serią zabiegów, przewlekle sprawy wymagają 7 i więcej zabiegów.


983