D-mannoza 700mg 60kaps

65,00 zł

Dane techniczne

1 kapsułka700mg
Ilość kapsułek60 kapsułek
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne transakcje! Bezpieczne transakcje!
  • Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h Błyskawiczna wysyłka w ciągu 24h
  • Darmowy zwrot towaru! Darmowy zwrot towaru!

D-mannoza to rzadki cukier, obecny w owocach w naturalnej postaci. D-mannoza to naturalny ekstrakt monosacharydu, uzyskany z różnych gatunków drewna użytkowego w procesie elektromagnetycznego rozdzielania sfermentowanego cukru w kolumnie jonowej.

Niewielkie ilości tej substancji występują w owocach, takich jak ananas i żurawina. Często pojawiają się w kombinacji z innymi składnikami w wielu artykułach spożywczych, np. karagenie i stabilizatorach.

Jest czystą substancją prostą, naturalną, posiada niepowtarzalne właściwości zdrowotne – reguluje i wspomaga pracę pęcherza moczowego.

Jest skutecznym uzupełnieniem diety, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet!

Niewielka część d-mannozy ulega w organizmie przemianie materii, większa część zostaje bezpośrednio wydzielona do moczu, gdzie działa wzmacniająco na pęcherz moczowy.

W moczu bakterie E.coli łączą się natychmiast z d-mannozą w reakcji biochemicznej, a przy oddawaniu moczu zostają wydalone z organizmu.

 1 kapsułka2 kapsułki
UT-PRO™ D-mannoza700mg1400mg

SKŁADNIKI: D-mannoza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawartość netto:60kaps.

Dystrybutor:Swanson

1168
2 Przedmioty